Liga hradeckých škol

Skončila Liga hradeckých škol 2016/2017

Martina Hepnerová | 25.5.2017

Máme za sebou další ročník Ligy hradeckých škol. V celkovém hodnocení to byl těsný souboj mezi ZŠ M. Horákové na prvním místě a ZŠ Štefánikova na druhém místě. Na třetím místě skončila ZŠ Bezručova. Fotky z posledního závodu najdete také zde. 24. května jsme zároveň uspořádali krajské kolo Přeboru škol. Postup do celostátního finále si v mladší kategorii vyběhli Biskupské gymnázium HK a ZŠ M. Horákové. Ve starší kategorii postoupili Biskupské gymnázium HK a Gymnázium Vrchlabí. Finále se bude konat 7. června v Čechách pod Kosířem, stránky závodu jsou zde. Všichni účastníci včerejšího závodu byli spolu s veřejností započítáni do celosvětové akce World Orienteering Day. Celkově vás v Hradci Králové běželo 281. Ve školním roce 2017/2018 se na vás opět těšíme v osvědčených lokalitách u Cyklobaru a v parku Háječek.