Třetí prázdninový mapový trénink

Další středeční mapový trénink, tentokrát na Stříbrňáku, připravila skupina ve složení Starouš (šéf, roznos+sběr), Lyžník (roznos+sběr), Vojta (technické zpracování) a KubaW (stavitel tratí). Tratě byly náročné, někteří si v lese pobyli i více než 100 minut, nicméně se všichni v pořádku dostali do cíle. Díky za účast! Odkaz na výsledky je v přihlašovací tabulce, mapy naleznete klasicky v KISu.

Vojtěch Netuka | 29.7.2020 | 4

VI2020 aneb nová klubová identita

Tak a je to tady. Nová vizuální identita našeho klubu. Práce na ní je hotová a teď už to je jenom na nás, jestli ji z papíru, nebo tedy spíš z obrazovky přeneseme do reálného světa. V praxi to znamená hned dvojnásobné hlasování, ale to trochu předbíhám.

V souladu s postupem schváleným výkonným výborem najdete v KISu hned 3 dokumenty, které se týkají buď přímo nové VI, nebo souvisejí s jejím případným zaváděním. Nejdůležitějším prvkem je samotná nová vizuální identita. Jde o dokument, ke kterému jste měli možnost dávat připomínky (z nichž většina byla zapracována) a který ukazuje finální podobu nové vizuální prezentace SHK. Kromě jednotlivých obrázků si určitě projděte také texty, případně se proklikejte i těmi odkazy, ať máte detailní představu, co a jak bude vypadat.

Vedle toho zde naleznete také předběžný harmonogram a ceník. Obě krátké prezentace slouží k tomu, abyste si mohli lépe představit, jak bude probíhat zavádění nové VI do stávajících klubových „struktur“, potažmo jaké náklady lze eventuálně očekávat v souvislosti s novým oblečením.

Kromě výše uvedených dokumentů je zde také to nejpodstatnější – hlasování, které slouží k předběžnému zjištění zájmu o změnu VI mezi členy staršími 15 let. (Případný souhlas však v žádném případě neznamená povinnost si okamžitě objednávat něco z nové kolekce, to vůbec, předmětem hlasování je změna slávistické identity jako takové.) Bude-li tento zájem dostatečný, tj. nadpoloviční, stanoví následně VV termín mimořádné členské schůze, která bude definitivně rozhodovat o tom, jestli se identita klubu změní, či nikoliv. Je to tedy jen a jen na nás všech.

Lyžník | 28.7.2020 | 4

Soustředění dorostu a juniorů Jestřebí bouda

o soustředění naší skupiny na začátku července na Jestřebí boudě se dočtete v poutavém článku od Štěpy na stránce naší skupiny zde

Bob | 26.7.2020 | 1

Druhý prázdninový mapový trénink

Pro druhý mapový trénink jsme využili mírně upravené tratě z červnového pardubického tréninku v Lázních Bohdaneč. Ano, místy to teď v plné vegetační sezoně bylo na houževnatost, ale i tu je třeba trénovat. Díky LPU za poskytnutí podkladů a díky Martině a Jirkovi Č. za přípravu!

V KISu jsou mapy pro dodatečné zájemce, kterým se na vědomost dává, že vody v prostoru Horeckých písníků je o dost více, než zaznamenal mapař v suchém únoru.

Honza Netuka | 22.7.2020 | 1

První prázdninový mapový tréninkPro středeční mapový trénink byla ještě jednou využita na jaře zrevidovaná mapa v okolí Bělečského potoka. Bylo to pěkné proběhnutí pro třicítku zájemců, další mají možnost individuálně do konce prázdnin. Mapy a výsledky najdete v KISu.
Díky Ivě M. a Karlovi S. za přípravu!

Honza Netuka | 15.7.2020 | 3

Prázdninové středeční mapové tréninky SHK

Na dobrou zkušenost se zájmem o jarní mapové tréninky se rozhodli navázat trenéři všech tréninkových skupin a připravit dalších 6 mapových tréninků během letních prázdnin. Tentokrát půjde o středeční termíny. Kdy a jak se na ně přihlásit? Čtěte dále v článku. ›› celý článek

Michal Jedlička | 10.7.2020 | 0

Závěr prvního pololetí, čekají nás letní prázdniny

Na závěr jarní části podivné sezony vznikla (pro hru skupiny žactva a mladšího dorostu) trochu rozšířená a podstatně aktualizovaná mapa areálu hradeckých kluboven.

Po dobrých zkušenostech s dosavadními společnými tréninky budou pro členy SHK jakéhokoliv věku a výkonnosti připraveny mapové tréninky každou středu odpoledne mezi 15. červencem a 22. srpnem. Kdo se nebude moci zúčastnit, bude mít přesto až do konce prázdnin možnost trénink absolvovat. Více v KISu.

Všem hezké léto a na shledanou konečně na nějakých závodech!

Honza Netuka | 24.6.2020 | 0

Přihlášky na CVČ do 29. 6.

Z důvodu nastaveného limitu 1200 účastníků končí přihlášky na CVČ v KISu pro jistotu už v pondělí 29. 6., tj. dva dny před otevřením přihlášek 1. 7. - po tomto datu v případě zbývajících míst přihlášky už pouze mailem. Tak neváhejte a hlašte se!

Vojtěch Netuka | 23.6.2020 | 0

Starší články


archiv článků