Ke druhému závodu

Máme za sebou další závod, účast byla hojná: Běželo 251 žáků. Museli jsme tentokrát trochu improvizovat - z důvodu nenadálého kácení stromů, které jsme zjistili hodinu před startem, jsme museli přesunou poslední kontrolu a cíl, aby byla zachována bezpečnost účastníků i doprovodu. Všem děkuji za pochopení.

Pro závod jsme připravili novou mapu prostoru, kde se závod ligy škol ještě neběžel. Také zázemí závodu bylo nové a myslím, že od MHD lehce dostupné. Snažíme se místa i typy závodů (les / mimo les) měnit, aby nám všem závody nezevšedněly a aby tratě dávaly žákům nové výzvy. Jasné je, že vhodných lokalit v našem městě není neomezený počet a ne každá vhodná je také dobře dostupná (jak se v minulosti ukázalo v případě Stříbrňáku nebo Lesního hřbitova). K těmto věcem by se nám hodila zpětná vazba od pedagogického doprovodu nebo pravidelných účastníků, třeba vyjádřená v komentářích k tomuto článku.

Byl nalezen jeden svazek klíčů a jedna čelenka OK99. V případě, že něco z toho postrádáte, mi zavolejte na 731 187 652