Diskuzní fórum
Míra: Díky všem, kteří se podíleli na velmi úspěšném pořádání víkendového závodu, byla to jízda, kterou zopakujeme za rok v Litomyšli. Chtěl bych Vás pozvat na dopíjení piva Tambor 11°a 14° na úterý při dětském dnu a po něm, zveme i rodiče a kolegy od sousedního klubu. Jídlo se teda snědlo všechno, tak si můžete donést něco na opečení. Dejte jen pozor - v garáži je ještě spousta věcí, tak je nepřístupná. 1. 06. 2026, 08:02
Bob: možná stihnu bábovku, ale na úsek IT :) 28. 05. 2026, 18:52
Pečení na pořádání: Ale bude fajn, když to zvládnete a zapíšete se do tabulky (druhá záložka v tabulce s řešením sdílené dopravy). Nebo pokud ne, tak aspoň info: Zatím je toho méně na neděli... 28. 05. 2026, 16:33
Míra : Ahoj. Prosím všechny ženy a Boba, jestli něco neupečou do bufetu. Diiiik Ani to nemusíte hlásit, jen přivézt. Kdo tam nejede nebo to nemá jak dopravit, tak mi zavolejte 777584885. Dík. M 28. 05. 2026, 09:40
HonzaN: Já mám dvě, jen nevím, jestli jsou vhodné. Už jsem je nabízel loni... 20. 05. 2026, 22:07
Bob: Nemáte prosím někdo na půjčení na pořádání ŽB starší TV (větší než 32palců) na promítání výsledků? Sháním 2. Dík 18. 05. 2026, 08:46
Přihlašovatel: PPčka přihlášena, letos mi kryl záda Bob a jako prvnímu se to povedlo jemu. Ještě jednou díky za pomoc! 15. 05. 2026, 21:03
Přihlašovatel: Na Sandstones v atraktivních pískovcovkých terénech SP 2023 je v ORISu limit 950 závodníků, hlašte se! 11. 05. 2026, 08:11
Eda: Budu předávat svoje nepoužívané buzoly přes Miloše Nykodýma a pak Oleksandra Kratova ukrajincům, kteří je prý poptávají na frontu. Dále je poptávka i po starších hodinkách s GPS. Pokud by se někdo chtěl přidat, ozvěte se mi, nebo klidně přímo Milošovi. Poveze to na Jukolu, která je 13.6. Já mu chci své věci poslat už na štafety tento víkend. Moto: furt lepší pozdě, nežli ještě později!
5. 05. 2026, 14:27
Jedla: Velké poděkování Ráďovi a Mírovi za přípravu pěkného velikonoční soustředění. Samozřejmě také všem trenérům a hrstce dospěláků za pomoc s tiskem map, roznosem a sběrem kontrol, vytvářením startovek, zpracováním výsledků a samozřejmě starání se o své svěřence. 7. 04. 2026, 20:54
Martina Toužilová: Nabízím společnou dopravu na zítřejší VČP na startovní čas plus mínus 10:43 27. 03. 2026, 06:45
Bob: V KISu jsou zprávy jednotlivých tréninkových skupin za rok 2025 z výročky 22. 02. 2026, 19:46
Přihlašovatel: V ORISu jsou otevřeny přihlášky na oblíbený otvírák sezóny v podobě Jarních skal na Branžeži - POZOR - letos je tam nastaven limit 900 přihlášených, takže s přihláškou neotálejte! 19. 02. 2026, 08:23
jsfk: U přihlášek na závody v KISu byl technický problém a aktuálně už je vše v pořádku. Přihlašování na závod "Registrace" a další, je opět funkční. 19. 01. 2026, 10:04
23. 12. 2025, 10:56
Mira: Členská schůze je naplánována na 20.2., tentokrát bude volební a začne v 19 hodin, aby mimohradečti dorazili včas a sešli jsme se v dostatečném počtu. Program začne predstavením skupin. Kompletní program zveřejníme po Novém roce po schůzi výboru 5.1.. Krásné svátky všem a hodně nejen orienťáckých zážitků...a hlavně zdravíčko 19. 12. 2025, 20:30
Majka: Super! Klobouček panu mapaři Honzovi L. Díkyyy! 8. 12. 2025, 09:49
Majka: Sportovci, organizátoři! Veliká pochvala a podělování za OB na zimáku! Bylo to 8. 12. 2025, 09:48
Pavel: Všem, co se podíleli na přípravě a realizaci orienťáku na hradeckém zimáku vřelé díky za užasný sobotní zážitek. 8. 12. 2025, 09:40
Klára: O-kniha 2025 je k půjčení ve vědecké knihovně... 26. 11. 2025, 08:28
1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 |












