Kalendář závodů 2018

2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
6.1.2018Mapový vytrvalostní trénink (TT5) - KaňkJedla9:00 z nábřeží4.1.2018výsledky seznam přihlášených
7.1.2018ZHL - delší sprint Studánka PceLPU1.1.2018výsledky seznam přihlášených
28.1.2018ZHL - Vinice krosLPU24.1.2018výsledky seznam přihlášených
3.2.2018Mapový vytrvalostní trénink (TT6) - mimo HKJedla9:00 z nábřeží1.2.2018výsledky seznam přihlášených
10.2.2018Nákup SIAC čipů (pro EAR zvýhodněný)SHK10.2.2018výsledky seznam přihlášených
11.2.2018ZHL - městský OB HKSHK5.2.2018výsledky seznam přihlášených
28.2.2018!!! Registrace 2018 !!!SHK24.2.2018výsledky seznam přihlášených
3.3.2018Mapový vytrvalostní trénink (TT7) - mimo HK Jedla9:00 z nábřeží1.3.2018výsledky seznam přihlášených
4.3.2018ZHL - Brutus krosPHK2.3.2018výsledky seznam přihlášených
11.3.2018ZHL - Kuňka krosLPU7.3.2018výsledky seznam přihlášených
17.3.2018Jarní skályTUV9.3.2018výsledky seznam přihlášených
23.3.2018NOB - Jarní pohár - BiřičkaPHK17.3.2018výsledky seznam přihlášených
24.3.2018ČP štafet - PrasekPHK16.3.2018výsledky seznam přihlášených
25.3.20181. VČP - Jarní pohár - PrasekPHK17.3.2018výsledky seznam přihlášených
30.3.2018Velikonoční soustředění - SuchýSHK10.3.2018výsledky seznam přihlášených
2.4.2018Žebříček A 2018ČSOS1.4.2018výsledky seznam přihlášených
7.4.20182.VČP - Zdobín - JEN ŽACTVOSHK31.3.2018výsledky seznam přihlášených
14.4.20183.VČP - Vojice - krátkáSJC7.4.2018výsledky seznam přihlášených
14.4.2018MČR NOB - Horní BrusniceSTH2.4.2018výsledky seznam přihlášených
15.4.2018ŽA sprint - JičínSJC1.4.2018výsledky seznam přihlášených
21.4.20184.VČP - Mladé Buky - krátkáLTU14.4.2018výsledky seznam přihlášených
21.4.2018Víkendovka TrutnovSHK11.4.2018výsledky seznam přihlášených
28.4.20185.VČP - Semtěš - krátkáLPU21.4.2018výsledky seznam přihlášených
28.4.20186.VČP - Heřmanův Městec - mistrovství oblasti ve sprintuLPU21.4.2018výsledky seznam přihlášených
30.4.2018Ubytování na postelích - MČR na krátké trati5.4.2018výsledky seznam přihlášených
1.5.2018Žebříček B Čechy východ 2018ČSOS30.4.2018výsledky seznam přihlášených
5.5.2018ŽBV / 7.VČP - klasika RadvanicePHK28.4.2018výsledky seznam přihlášených
5.5.2018ŽA - krátká HostomicePGP17.4.2018výsledky seznam přihlášených
6.5.2018ŽBV - krátká RadvanicePHK28.4.2018výsledky seznam přihlášených
6.5.2018ŽA - klasika HostomicePGP17.4.2018výsledky seznam přihlášených
8.5.20188.VČP - Lány - OM krátkáNPA1.5.2018výsledky seznam přihlášených
12.5.20189.VČP - Byzhradec - OM klasikaSRK5.5.2018výsledky seznam přihlášených
19.5.2018MČR sprint - TáborVTA1.5.2018výsledky seznam přihlášených
20.5.2018ŽA - krátká TáborVTA1.5.2018výsledky seznam přihlášených
26.5.2018ČP štafet - Třemošná (Plzeň)LPM7.5.2018výsledky seznam přihlášených
26.5.2018ŽA - sprint PlzeňVPM8.5.2018výsledky seznam přihlášených
27.5.2018ČP štafet - Třemošná (Plzeň)LPM7.5.2018výsledky seznam přihlášených
2.6.201810.VČP - Nový Hrádek - sprintDOB26.5.2018výsledky seznam přihlášených
2.6.2018Mistrovství oblasti štafet - Nový HrádekDOB25.5.2018výsledky seznam přihlášených
9.6.2018ŽBV - klasika ČíměřSJH26.5.2018výsledky seznam přihlášených
9.6.2018ŽA - krátká Hrabová (Zábřeh)ASU20.5.2018výsledky seznam přihlášených
10.6.2018ŽBV - krátká ČíměřSJH26.5.2018výsledky seznam přihlášených
10.6.2018ŽA - klasika Hrabová (Zábřeh)ASU20.5.2018výsledky seznam přihlášených
16.6.201811.VČP - Kramolna - krátkáSNA9.6.2018výsledky seznam přihlášených
 
23.6.2018MČR krátká - kvalifikace ChlébskéTBM6.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
24.6.2018MČR krátká - finále ChlébskéTBM6.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
29.6.2018Cena střední MoravyJPV3.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
6.7.2018Veteran cup openVAM9.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
13.7.2018H.S.H. Vysočina cupCHT9.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
20.7.2018Grand prix SilesiaAOP30.5.2018rozpis závodu seznam přihlášených
21.7.2018Grand Prix Silesia - vložený sprintAOP30.5.2018rozpis závodu seznam přihlášených
27.7.2018Šumperský divočákKSU30.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
3.8.2018RumpálLCE25.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
10.8.2018BoboKap no. 3BHM7.8.2018rozpis závodu seznam přihlášených
11.8.2018Rumcajsovy míleSJC4.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
24.8.2018Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiTUR4.6.2018rozpis závodu seznam přihlášených
31.8.2018Cena východních ČechPHK30.7.2018rozpis závodu seznam přihlášených
31.8.2018West cupNEK11.8.2018rozpis závodu seznam přihlášených
1.9.2018West cup - noční závodNEK25.8.2018rozpis závodu seznam přihlášených