Kalendář závodů 2020

2021  |  2020  |  2019  |  2018  |  2017  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
4.1.2020Mapový trénink - MonakoSHK2.1.2020výsledky seznam přihlášených
12.1.2020ZHL - městský sprintLPU5.1.2020výsledky seznam přihlášených
26.1.2020ZHL- delší sprint s volným pořadím kontrolSHK21.1.2020výsledky seznam přihlášených
9.2.2020ZHL- krátká trať (Biřička)PHK4.2.2020výsledky seznam přihlášených
23.2.2020ZHL- krátká trať (Na Plachtě)SHK18.2.2020výsledky seznam přihlášených
29.2.2020REGISTRACE OB 202025.2.2020výsledky seznam přihlášených
8.3.2020ZHL- krátká trať (Studánka)LPU2.3.2020výsledky seznam přihlášených
20.3.2020ZRUŠENO: Jarní pohár - NOB - Stříbrný rybníkPHK14.3.2020výsledky seznam přihlášených
21.3.2020ZRUŠENO: ČP Štafet - Stříbrný rybníkPHK13.3.2020výsledky seznam přihlášených
22.3.2020ZRUŠENO: 1. VČP – Stříbrný rybník (Jarní pohár)PHK14.3.2020výsledky seznam přihlášených
28.3.2020ZRUŠENO: 2. VČP krátká - KonecchlumíSJC21.3.2020výsledky seznam přihlášených
29.3.2020ZRUŠENO: Jarní skály - KostTUV21.3.2020výsledky seznam přihlášených
29.3.2020ZRUŠENO: Brigáda klubovna 29.3.2020 9:00SHK26.3.2020výsledky seznam přihlášených
4.4.2020ZRUŠENO: 3. VČP krátká - LetohradZAM28.3.2020výsledky seznam přihlášených
4.4.2020ZRUŠENO: 4. VČP sprint - Letohrad biatlonKUO28.3.2020výsledky seznam přihlášených
4.4.2020ZRUŠENO: Mistrovství Moravy - BrnoTBM22.3.2020výsledky seznam přihlášených
9.4.2020Žebříček A 2020ČSOS8.4.2020výsledky seznam přihlášených
10.4.2020ZRUŠENO: Velikonoční soustředění - Malá SkálaSHK15.3.2020výsledky seznam přihlášených
18.4.2020ZRUŠENO: 5. VČP - JavorniceSRK11.4.2020výsledky seznam přihlášených
18.4.2020ZRUŠENO: MČR NOB - PlzeňVPM4.4.2020výsledky seznam přihlášených
19.4.2020ZRUŠENO: ŽA krátká - PlzeňVPM4.4.2020výsledky seznam přihlášených
25.4.2020ZRUŠENO: 6. VČP sprint mistr. obl.- Dvůr KrálovéOAV20.4.2020výsledky seznam přihlášených
25.4.2020ZRUŠENO: 7. VČP krátká - Dvůr KrálovéOAV20.4.2020výsledky seznam přihlášených
18.5.2020O-křížovky - objednávkaPicPic31.5.2020výsledky seznam přihlášených
20.5.2020ZRUŠENO: Žebříček B-Čechy východ 2020ČSOS19.5.2020výsledky seznam přihlášených
13.6.2020Panda-O-RaceOPI28.5.2020výsledky seznam přihlášených
4.7.2020Hejkal o-cup Z1 - OdranecTJN27.6.2020výsledky seznam přihlášených
5.7.2020Hejkal o-cup Z2 - OdranecTJN27.6.2020výsledky seznam přihlášených
10.7.2020H.S.H. Vysočina cupCHT29.6.2020výsledky seznam přihlášených
10.7.2020Hejkal o-cup Z3 - BřezinyTJN1.7.2020výsledky seznam přihlášených
11.7.2020Hejkal o-cup Z4 - BřezinyTJN1.7.2020výsledky seznam přihlášených
12.7.2020Hejkal o-cup Z5 - KřižánkyTJN1.7.2020výsledky seznam přihlášených
17.7.2020Grand prix SilesiaAOP31.5.2020výsledky seznam přihlášených
18.7.2020Rumcajsovy míleSJC14.6.2020výsledky seznam přihlášených
31.7.2020Sandstones | PískovceDOK19.4.2020výsledky seznam přihlášených
14.8.2020Tis 2020PGP10.5.2020výsledky seznam přihlášených
21.8.2020PP 2020 - Malá SkálaTUR14.6.2020výsledky seznam přihlášených
27.8.2020West cupNEK7.8.2020výsledky seznam přihlášených
28.8.2020Cena východních Čech - HajnicePHK29.6.2020výsledky seznam přihlášených
2.9.2020Akademické MČR sprint - MohelniceČAUS16.8.2020výsledky seznam přihlášených
3.9.2020Akademické MČR KT - StražiskoČAUS16.8.2020výsledky seznam přihlášených
5.9.2020VČP krátká - Jívka důl BohumírSNA29.8.2020výsledky seznam přihlášených
6.9.2020MČR sprint - Hradec KrálovéPHK22.8.2020výsledky seznam přihlášených
6.9.2020MČR sprintových štafet - PardubiceLPU21.8.2020výsledky seznam přihlášených
12.9.2020VČP krátká - KopidlnoSTH5.9.2020výsledky seznam přihlášených
12.9.2020Liga Vysočiny - ChotěbořCTB4.9.2020výsledky seznam přihlášených
13.9.2020VČP klasika - KopidlnoSTH5.9.2020výsledky seznam přihlášených
19.9.2020MČR klasika - Bystřice nad PernštejnemZBM5.9.2020výsledky seznam přihlášených
20.9.2020Veteraniáda ČR klasika - Bystřice nad PernštejnemZBM5.9.2020výsledky seznam přihlášených
20.9.2020VČP krátká - Špindlerův MlýnVRL12.9.2020výsledky seznam přihlášených
26.9.2020MČR štafet - JakubčoviceAOP12.9.2020výsledky seznam přihlášených
27.9.2020VČP krátká - KonecchlumíSJC19.9.2020výsledky seznam přihlášených
28.9.2020VČP klasika - JavorniceSRK19.9.2020výsledky seznam přihlášených
28.9.2020Veteraniáda ČR na krátké trati - KřižánkyPBM19.9.2020výsledky seznam přihlášených
3.10.2020VČP klasika - MarkoušoviceLTU26.9.2020výsledky seznam přihlášených
3.10.2020MČR krátká - Kunratice u České KameniceBOR19.9.2020výsledky seznam přihlášených
4.10.2020Veteraniáda ČR ve sprintu - Lázně KynžvartMLA19.9.2020výsledky seznam přihlášených
10.10.2020ZRUŠENO: VČP krátká - Žďár nad MetujíOAV3.10.2020výsledky seznam přihlášených
10.10.2020ZRUŠENO: MČR noční - PlzeňVPM26.9.2020výsledky seznam přihlášených
11.10.2020ZRUŠENO: ŽA krátká - PlzeňVPM26.9.2020výsledky seznam přihlášených
17.10.2020ZRUŠENO: MČR klubů - ČeřínekSJI25.9.2020výsledky seznam přihlášených
17.10.2020ZRUŠENO: VČP krátká - Zadní MostekNPA10.10.2020výsledky seznam přihlášených
23.10.2020O-kniha 2020CSOS23.10.2020výsledky seznam přihlášených
23.10.2020O-deníkCSOS23.10.2020výsledky seznam přihlášených
24.10.2020ZRUŠENO: VČP krátká - SrubyCHC17.10.2020výsledky seznam přihlášených
28.10.2020ZRUŠENO: EM/PWT sprint - doprovodný závodTUR21.10.2020výsledky seznam přihlášených
30.10.2020ZRUŠENO: EM KT - doprovodný závodČSOS9.9.2020výsledky seznam přihlášených
31.10.2020ZRUŠENO: ŽA krátkáČSOS17.10.2020výsledky seznam přihlášených
31.10.2020ZRUŠENO: EM ŠT/ŽA KT - doprovodný závodČSOS9.9.2020výsledky seznam přihlášených
1.11.2020ZRUŠENO: ŽA klasikaČSOS17.10.2020výsledky seznam přihlášených
1.11.2020ZRUŠENO: VČP krátká - Boháňka, SkálaHOR24.10.2020výsledky seznam přihlášených
1.11.2020ZRUŠENO: EM KL/ŽA KL - doprovodný závodČSOS9.9.2020výsledky seznam přihlášených
7.11.2020ZRUŠENO: VČP krátká - Záboří nad Labem - PořádámeSHK31.10.2020výsledky seznam přihlášených
22.11.2020Klubový kalendář 2021Zuzka22.11.2020výsledky seznam přihlášených