Skupina dospělých

Štafety - sprint - štafety - sprint - štafety

Krátký pohled na dva uplynulé víkendy.
:: Na štafetách u Plzně ženy (Lenka - Zuzka - Kája) dvakrát směřovaly k bednovému umístění, nakonec 4. a 5. místo. Páté místo také v Českém poháru štafet.
:: Na sprintu v Plzni byla Lenka v elitě třetí, Lyžník v áčkách taktéž!
:: Na sprintu v Novém Hrádku (kraják) byla Marťa třetí, Lyžník vyhrál! Ráďa Tichý devátý...
:: Na Oblastním mistrovství štafet v Novém Hrádku ženy (Marťa H., Marťa Č., Zuzka) vyhrály, muži (Lyžník, Ráďa, Heppy) byli třetí.

Jakub Weiner | 3.6.2018 | 0

Lyžník si skočil do stovky

V novém rankinku se událo několik i významnějších změn. Lenka je čtvrtá, Kája už je v první patnáctce, hodně poskočily Andrea Větříčková a Kristýna Mervartová. V mužích zaznamenal pěkný skok už na 77. místo Lyžník. Kompletní oddílový ranking zde

Morcec hadry, to sou událostě! ;-)

To hlavní se objevuje na hlavní stránce, my si tady, vedle Lenčiny účasti na Mistrovství Evropy, který jsme zdokumentovali ve zvláštním článku, speciálně připomeneme, že:

- Kája Teplá vyhrála na začátku května v Hostomicích celostátní závod na krátké trati!
- Na béčkách v Radvanicích se medailově dařilo Zuzce Jedličkové a Edovi Šmehlíkovi.
- Oblastní mistrovství na klasice vyhrála Martina Hepnerová. David Hepner byl druhý.
- Na sprintovém mistrovství ČR v Táboře Kája Teplá obsadila v plné domácí konkurenci 8. místo
- Na následném middlu Českého poháru byla Lenka Mechlová šestá, Kája Teplá osmá.

Jakub Weiner | 23.5.2018 | 0

Lenka Mechlová na Mistrovství Evropy ve Švýcarsku

:: PO ZÁVODECH:
Jaké jsou celkové dojmy a jaká je spokojenost?
Já si z akce odvážím spoustu příjemných vzpomínek a cenných zkušeností. Upřímně musím říct, že byl ten týden emočně hodně náročný pro většinu lidí z týmu, ale tak už to na velkých akcích prostě bývá. Já jsem si tu atmosféru se vším všudy moc ráda zažila a doufám, že ne naposledy. Snad se z chyb do příště poučím a na vyladění formy budu mít víc času. Rezervy určitě ještě jsou.

:: PO ŠTAFETÁCH
Terka na prvním úseku zalítla a já se snažila pozici udržet, ale odpadla jsem totálně fyzicky, byl to běžák a já zrovna asi neměla svůj den. Pak ještě chybka v pytlíku. V cíli jsem toho měla plné kecky, možná i díky dusnu jsem se cítila jako těsně před zkolabováním.

:: ŠTAFETY:
14. místo (Janošíková - Mechlová - Šiková)
›› celý článek

Jakub Weiner | 14.5.2018 | 2

Ranking k 30.4.2018

Lenka drží druhé místo v Rankingu! Kája je 17., Zuzka 21. Skokankami jsou Andrea a Kristýna. V mužích jsou nejlepšími Vask, Eda a Heppy. Na přednějších pozicích se dopředu posunuli Vojta a Lyžník, skokanem je Radomír Tichý.
Kompletní oddílový ranking

Jakub Weiner | 2.5.2018 | 0

Lenka na ME, Lyžník na sprint

V nedávné době nás postihly 2 radostné události. Lenka Mechlová se nominovala na Mistrovství Evropy ve Švýcarsku! Začíná již tuto neděli (sprintem)! Dále by měla běžet middle a štafetu. A Lyžník v sobotním oblastním mistrovství na sprintu odstartoval včas, měl všechny kontroly, měl všechny kontroly správně, což mu vše dohromady vyneslo druhé místo v závodě a nakonec i právo startu na Mistrovství ČR ve sprintu (Tábor, 19.5.). Oběma výtečníkům gratulujeme a přejeme, ať tam i onde něco pěkného zaběhnou! ;-)

Jakub Weiner | 1.5.2018 | 4

Lenka Mechlová na nominačkách

Proběhly nominační závody na letošní Mistrovství Evropy (Švýcarsko) a světa (Lotyšsko) a účastní se jich i naše aktuálně nejlepší závodnice! Prvním závodem byl sprint v Jičíně (34.), v pátek 20. dubna byl test na dráze (8.), v sobotu byla krátká trať (4.) a v neděli klasika (opět 4.). Aktuální informace na repre facebooku.

Jakub Weiner | 21.4.2018 | 0

VČP (LTU), Mladé Buky

D21C: 1. Zuzka Jedličková, 5. Andrea Větříčková, 7. Martina Hepnerová, 8. Eliška Fundová, 10. Pavla Myslivcová

D21D: 5. Markéta Myslivcová

H21C: 1. Eda Šmehlík, 3. David Hepner, 7. Vojta Netuka, 8. Michal Jedlička, 31. Radomír Tichý, 41. Tomáš Souček, 49. Jan Šabatka, 52. Jakub Hájek, -. Petr Remeš (disk)

H21D: 4. Lukáš Jedlička

Web závodu

Víkendovka Trutnov, 21.-22.4. + prolog 20.4. na Biřičce

První letošní víkendové soustředění pro skupinu juniorů, dospělých a zájemců veteránů se uskuteční ve dnech 21.-22.4. na Trutnovsku, pro zájemce bude v pátek 20.4. odpoledne připraven na Biřičce bonusový prolog .
Program:
pátek- zkrácený potokový middlík na mapě bez cest (2,4 km/16 k.) - pro zájemce sraz v 17:00 na Biřičce, na start rozklus 2 km, z cíle výklus 1 km, na kontrolách červené fáborky, trénink zůstává roznesen a vytištěné mapy na klubovně volně k odběru
sobota dop. - závod VČ poháru na krátké trati (LTU) - doporučené kategorie D21C a H21C (pro porovnání) - ukázky mapy