Švédsko - den pátý: Bloudění v ráji

Úterý 5.5. - Na dnešek byl naplánován dvoufázový trénink. Dopoledne byl na programu middle na jižní části mapy z 10mily 2011, zřejmě nejhezčím zdejším terénu. A ten opět po roce školil, chyb se dělalo požehnaně. Pět minut sem, deset minut tam. V kategoriích vyhráli Dan Vandas a Ája Větříčková.

Odpoledne se běžely dvoučlenné opakované štafety. Skládaly se ze dvou "závodů", přičemž obě výkonnostní skupiny si vyzkoušely první úsek. Běželo se v blízkosti jezera Gömmaren, start a cíl přímo na pláži. První závod ovládla dvojice Janča Kubíčková a Dan Vandas, ten druhý Ája společně s Jáchymem Kavalírem. Závod to byl velice atraktivní, jak pro závodníky, tak zejména pro lesního pozorovatele Vojtu (zítra již běží).